• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Forum Kuralları
#1
Forum içerisinde uyulması gereken kurallar aşağıda sıralanmıştır. Kurallara uymayan üyeler yasaklanacaklardır. Lütfen konu açmadan yorum yazmadan önce forum kurallarını ve belirli bölümlere ait kuralları ve konu açma şablonlarını kullanmayı unutmayın.

1) Genel Kurallarımız ve Bildirilerimiz :

a) Argo Söz içeren Nickname/Rumuz & Avatar & imza bilgileri & Mesajların Kullanımı Yasak Olması ile birlikte Yöneticilerimiz tarafından Düzenlenmiş olup Üyemize Uyarı verilecektir ve Tekrarında BAN atılacak ve Üyemizin Forumdan yararlanma hakları elinden alınacaktır.
b ) Konularımıza Gereksiz Cevap veren & konuyu saptıran ve Konu dışı bilgiyi ilgili foruma taşıyan Kullanıcılarımızın Mesajları Direkt olarak silinecek ve Kullanıcımıza Uyarı verilecektir.
C) Bu forum Yukarıdaki amaç güdüsü ile yayınlanmakta olup Her konuda konuya ait yazılar yazılmakta olup Gerekirse Yöneticilerimiz tarafından konuların yerini değiştir ve gerektiğinde konu silinecektir.
d) İmzalarınızda Reklam Yapmak Konular olduğu halde Siyasi tepkileriniz belirtmek vs konu dışı kısımlarınızı imzalarınıza taşımak forumu zor durumda bırakacak yazılar yazmak Yasaktır.
e) Yöneticilerimize Saldırı & Hakaret & ve saçma sapan içerikli mailler atma,özel mesaj bırakmak,Konu oluşturmak Kullanıcıya Ban sebebidir.
f) Resmi Dilimiz : Türkçedir. Bunun ötesinde Yardımlar haricinde hiç bir şekilde Farklı bir dilde Konu açmayınız.

2) Mesajlarınız İle ilgili Bildirilerimiz :

a) Yazdığınız Mesajlar Tamamen Sizin sorumluluğunuz altındadır.
b ) Türkiye Cumhuriyeti Yasalarını/Kanunlarını ve ilgili herşeyi Çiğneyen Resimler/Yazılar Gönderilmesi yasaktır.
c) Mesajlarınızı Atmadan önce ARAMA kısmını kullanınız. Mesajlarınız Daha önceden belki forumlarımızda başka bir kullancı tarafından yayınlanmış olabilir.
d) Siyasi Fikirlerinizi abartarak Propagandaya çevirmek Dini içerikli mesajlarınızı “Din” den çıkartmak Genel ahlaka aykırı Argo söz kullanmak ve Bunları kullanarak bir başka kullanıcımızı küçük düşürmek Yasaktır.
e) Konu Başlıklarınızı Seçerken Kısa “Lütfen” “Yardım” Gibi kelimeler yerine Sorunuzu belirtece cümleler kullanınız.
f) Kirlilik Yaratan, Hiç bir anlamı olmayan Mesajlar bırakmak , Flood yapılması uyarı nedeni olup ikinci tekrarda Mesajların silinmesi ve tekrarında ise BAN nedenidir.
g) Siyasi Konuların Oluşturulması , Türk – Kürt vb Gibi Topluluklar hakkında aşağılayıcı Tahrik edici mesajların atılması yada Dil & Din & ırk ayrımına yönelik mesajlar bırakılması , bağımlılık yaratan madde yada madelleri satışa sunmak/reklamını yapmak ,
h) Kişilerin Özel bilgilerini vermek (kredikartı,ad,soyad vs) bunları yayınlamak yasaktır.
i) Sporu Holiganlığa taşıcıyı mesajlar bırakmak yasaktır.
j) Sadece Smiley Bırakmak yada Kelimeler ile alakası olmayan Yazı yada ona benzer cümlecikler bırakmak YASAKTIR.
k) Eğerki Paylaştığınız Konu yada Mesajlarınız herhangi bir yerden alıntı ise Lütfen mesajlarınızın Sonuna ” ALINTIDIR” ibaresi ekleyerek gerekirse URL veriniz.

3) Forum İlkelerimiz

a) Kapatılan Konularınızın açılması için MustanQ nick’ine PM(Özel Mesaj) atmalısınız. Mesaj atmanız o konunun açılacağı anlamına gelmemektedir. Uygun görülürse Forum yöneticilerimiz tarafından açılacaktır.
b ) Forumumuza Üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler sadece Forum Adminlerimiz tarafından görülmekte olup Kesinlikle 3. şahıslara paylaşılmayacaktır.
c) Yönetici Hakkında Sorun yada Sorunlarınızı Lütfen iletisim @ cspazar.com adresine mail olarak yollayınız.
d) Forumumuz Kuralları konusunda Kullanıcılarımızı bilgi sahibi etmek yöneticilerimizin görevi değildir. Mesaj Bırakan Kullanıcılarımız bu kuralları okuyup kabul etmiş sayılmaktadır.
e) Herhangi bir şekilde Yukarıdaki kurallarda Kelime yada metin eksikliklerinin bulunması kuralların geçersiz olduğu sayılmamaktadır. Yönetim Haber vermeksizin kuralları değiştirebilme Hakkına sahiptir. İstek ve Önerileriniz Kurallarımıza ek getirebilir ve uygun görülürse kuralların yeniden düzenlenmesi yapılabilir.

CSPazar.com Yönetimi
Ara

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi