• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Enpara.com Steam, iTunes, Appstore, Facebook %50 İndirim
#1
uygulama_banner.png
Enpara.com bu senede bir önceki senede olduğu gibi bazı platformlarda %50 indirime devam edeceğini açıkladı. Birebir kendi sitelerinden yayınladıkları duyuruyu paylaşmak istedim.

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook ve Spotify'da %50 indirim kampanyamız 2015'te de devam ediyor. Üstelik artık Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer'da da %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz!

Kampanya kapsamında Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify, Windows Store, Xbox, Playstation ve Deezer üzerinden 31/12/2015’e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız tüm harcamalarınızın %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.


Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız ve belirtilen sitelerde veya uygulamalarda Encard'ınızla harcama yapmanız yeterli.


Kampanya 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir.
Kampanya sadece Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify Premium üyeliği, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.
Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden yapılacak harcamalar için kampanya başlangıç tarihi 1 Ocak 2015'tir.
Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak "Visa" seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Ödeme yöntemi olarak “Visa (National)”, “Visa (Türkiye)” veya diğer seçeneklerin seçildiği (yani ödeme için BoaCompra vb. platformlara yönlendirilen) durumlarda yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Her ay Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden toplam 50 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL’nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.
Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ara
Cevapla
#2
<a href="https://clomidweb.com/">clomid coupon</a>
Cevapla
#3
<a href="https://clomidweb.com/">clomid online cheap</a>
Cevapla
#4
<a href="https://cialisle.com/">cialis 20mg</a>
Ara
Cevapla

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Football Manager 2015 Steam %33 İndirim MustanQ 68 1,677 26-06-2020, Saat: 22:09
Son Yorum: AbBismjuiquipies
  Oyunfor Sitesinde Satilan Csgo %9 İndirim sezeraras 3 768 11-06-2020, Saat: 23:28
Son Yorum: BdBismjuiquipiesKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi