• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Burak Alkan dolandırıcılık girişimi
#1
0533 046 3929 Bu numaradan WhatsApp Sohbeti ile bynogame takas robotu taklidi ile dolandırıcılık yapmaya çalıştı. Siteden takas doğrulama kodu aldım. Takasta gelen kod dan farklı idi. Bende profiline baktım ki bakmasam bile sitenin orjinal bynogame byrobot takas kodundan farklıydı gönderdiği kod. Polise şikayette bulunacağım. WhatsApp sohbetini çıktı alacağım ve Cumhuriyet Başsavcılığı na şikayet edeceğim.
Ara
Cevapla
#2
Son 2 haftadır bıçak satışı için Hakan isminde birisi ile telefon ve WhatsApp Sohbeti üzerinden konuştum. Bugün bir güzel bynogame den nasıl item yüklenir ve alınırı anlattım. Tesadüf mü bilmiyorum beni dolandırmaya çalışan sahte trade bot profili,  profil resmini ve nick ini değiştirmiş. Burak Alkan ile aynı mı yoksa arkadaşlar mı bilmiyorum. Aynı kişimi bilmiyorum.

Numarası 05375753580 ismi hakan.
O gün kü profil in şimdiki Halide resimdeki gibi..

WhatsApp da bir kaç saniye gördüm pek 1000 tl ödeyecek birine benzetemedim.

Yanlış tahmin ediyorsam Allah affetsin fakat bu kişilerin organize şekilde çalıştıklarını düşünüyorum. Dikkat edin


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Ara
Cevapla
#3
Dün Bowie knife ilanım için cevap yazan iki kişiden saim45 adlı kullanıcıya WhatsApp dan ekleyip mesaj gönderdim. Bugün sesli mesaj ile dönüş yaptı. Sesi üstte bahsettiğim Hakan (ki adı artık Hakan mıdır o da bilinmez) adlı kişi ile sesi aynıydı.  İlanıma cevap yazan kişiyi bilmiyorum steam de ekledim henüz cevap yazmadı.

WhatsApp dan  ekran görüntüsü alacağımı tahmin ederek ses kaydı gönderdi diye tahmin ediyorum. Ekran görüntüleri şu şekilde.

9m9oZo.jpg

qGmMOB.jpg

MdPpAk.jpg

https://streamable.com/6mpns

Bu video daki ses saim45 nick li kullanıcı ya ait, verdiği tel nosu dünkü Hakan diye kendini tanıtan kişi ile farklı fakat ses aynı kişi. Hasta ruhlu sanırım
Ara
Cevapla
#4
BEYLER 0533 OLAN NUMARADAKİ SAHIS ADI BURAK SOYADI ALKAN ÜMRANİYEDE İKAMET EDİYOR BULURSAM HEPİNİZ İÇİN İTEMLERİ ALICAM HATTA BABASINI ÜZERİNE YADA ABİSİNİN İSNTAGRAMINA KADAR SUAN ELİMDE AZ KALDI BULMAMA İNŞLLAH CEZASIZ KALMICAK BİZZAT KENDİM KARAKOLA KADAR YAZISMALARIMDA GETİRECEGİM

05375753580 BU ADAMIN ,İSMİDE HAKAN DEGİL SA İLE BAŞLIYOR HOCAM DOLANDIRICI BU HAYSİYETSİZ Ş LER BENİM BICAGI ÇALDI

05375753580 bunun sahibini buldum

05375753580 kaptıran varsa sashibini buldum özelden ulasabilir link atabilirim
Ara
Cevapla
#5
Ustam nunaranı vermısın blık bana
Ara
Cevapla
#6
Bu konu hakkında bir inceleme başlattım bu kullanıcılar hakkında şikayeti olan kişiler lütfen bana ulaşsınlar...
Steam Profilim || Key Satış || CS GO Kasa Anahtarı 5.75TL
Ara
Cevapla

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi